Rreth Dua Caffe

Dua Caffe është kompani e specializuar në pjekjen dhe prodhimin e kafes.

Dua Caffe
Lindi me një vizion të qartë: atë të servirjes së një produkti të cilësisë së lartë dhe me shije të rafinuar!

Gama e produkteve tona është mjaft e gjerë ku përfshihen produkte për shtëpi si Dua Caffe turke, Merak Caffe turke, produkte për zyra si caffe Cialda Ese Pod gjithashu edhe produktet për rrjetin HORECA Dua Caffe Espresso Lusso, Dua Caffe Espresso Riserva, Aria Caffe Espresso Suprema dhe Aria Caffe Espresso Crema.

Aktualisht Dua është ndër kafet më të preferuara në Shqipëri, meritë kjo e pasionit tonë, përkushtimit dhe vëmendjes për çdo detaj të procesit duke filluar që nga përzgjedhja e vendit të origjinës së bimëve, vjelja e tyre dhe trajtimi i plotë. Kjo e bën çdo kokërr të Dua Caffe të veçantë.

Mishelat tona pregatiten, përpunohen dhe paketohen me shumë kujdes për të garantuar standartet më të larta. Inovacioni teknologjik, praktikat e mira të prodhimit, paketimi në një mjedis me atmosferë të modifikuar dhe ndjekja me përpikmëri e standarteve HACCP janë me prioritet maksimal për kompaninë, prandaj stafi i specializuar trajnohet çdo ditë për të garantuar shijen më të mirë.

Aroma & Ngjyra
Aroma dhe ngjyra janë karakteristike dhe në përshtatje me shijet e konsumatorit

kudo ku linja jonë është prezente me tre markat e saj: Dua Caffe, Aria caffe, Merak Caffe. Aktualisht Dua Caffe e gjeni në tregun Shqiptar, atë të Maqedonisë së Veriut, Kosovë, Spanjë dhe Francë.

DSC_0120-min

Për një mëngjes plot energji, pasdreke optimiste apo mbrëmje relaxuese Dua Caffe është zgjedhja më e mirë.

Innovation in every step...

Suspendisse ultricies, diam sit amet gravida sodales, sem lectus fermentum dolor, quis finibus ligula massa vitae dui. Sed accumsan velit et nisi congue gravida.

Our Team
The best team of the coffee house are always here. We never compromise with our service and quality.
Wayne Moore

15 years of bar experience and 6 years of hotel experience.

Crystal Obrien

10 years of bar experience and 4 years of hotel experience.

Paul Guerrero

8 years of bar experience and 6 years of hotel experience.

Hamilton

6 years of bar experience and 1 years of hotel experience.

0
Kind Dishes & Drinks

We have different dishes of food. Your taste buds are happy you also happy.

0
Glorious Days

We have different dishes of food. Your taste buds are happy you also happy.

0
Happy Customer

We have different dishes of food. Your taste buds are happy you also happy.

0
Special Order

We have different dishes of food. Your taste buds are happy you also happy.

Our Chefs
The best team of the coffee house are always here. We never compromise with our service and quality.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.

We make the mornings better and the nights longer. There is always time for coffee.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida.

Latest Posts